ÚVOD 3.jpg
HORALKO
Zabýváme se výrobou přísad určených k ochucení tradičních horkých nápojů. Zároveň našim zákazníkům nabízíme také související sortiment pro technické zázemí, přípravy a výdeje těchto nápojů.
Výsadní postavení v naší produkci pak zaujímá originální Sladící tekuté koření  určené pro jednorázové okořenění a oslazení horkých alkoholických nápojů typu  svařené víno, punč, grog a horkých nealkoholických nápojů z ovocných šťáv a moštů.
RAZÍTKO www.jpg
Praxe spojená s přípravou a podáváním horkých nápojů nás přiměla k vypracování nového přístupu v této oblasti gastronomie. Snahou bylo vytvořit vysoký standard pro chuť, kvalitu, rychlost výroby a hygienické nároky. Řešením se ukázala samostatná výroba komplexního ochucení horkých nápojů, které tak může být věnována maximální pozornost jak při výběru surovin tak receptuře a technologii.
Výsledkem je Sladící tekuté koření  - vše v jednom, sladící a kořenící přísady ve vyváženém poměru rozvinuté do vyzrálé a zakulacené chuti.
S příchutí hor…
Nezbytnou součástí tohoto záměru byla snaha nalézt vhodné výrobní postupy a kombinaci ideálních surovin.
Inspirací nám byly naše Beskydy, které jsme prošli křížem krážem a kde jsme ještě pro naše produkty hledali v místních receptech další kombinace obvyklých i netradičních surovin, bylinek a koření, zkoušeli je a experimentovali, s cílem dosáhnout u našich výrobků co nejdokonalejšího výsledku.
Výběr nejlepšího z těchto krajových specialit jsme spojili s naší vizí Sladícího tekutého koření, a tak vznikl náš první výrobek Vínovar, jedinečný přípravek pro rychlou a snadnou výrobu vždy skvělého svařeného vína.
ÚVODNÍ obrázek náš 9.jpg
webdesign ©Horalko 2014  Všechna práva vyhrazena.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one